Vi opdaterer vores hjemmesidedesign for at forbedre oplevelsen på vores hjemmeside.

Menighedsrådet i Løkken Storpastorat

Fælles menighedsråd for sognene Løkken-Furreby, Børglum, Vrensted, Rubjerg og Lyngby

Formand:
Britta Drivsholm,
 Nørregade 37, 9480 Løkken
Tlf. 60 52 54 10 / brittadrivsholm@gmail.com

Næstformand:
Jens Juhl,
 Bådstedhedevej 11, Vrensted, 9480 Løkken
Tlf. 98 88 93 06 / jens.juhl02@gmail.com

Kasserer:
Steffen Bruun Jensen. 
Lars Jensens Vej 25, 9480 Løkken
Tlf. 24 65 52 62 / sbjensen@klangshoj.com

Ole Glarkrog, Nansensvej 9, 9480 Løkken
Tlf. 22 80 80 10 / o.glarkrog@gmail.com

Tove P.  Ejlertsen, Vendelbogade 10, 9480 Løkken
Tlf. 71 77 36 02 / t.e.jensen@dadlnet.dk

Helle Andresen, Storkedalen 3, 9480 Løkken
Tlf. 20 71 11 62 / hla.andresen@gmail.com

Anne-Marie Rosengaard Jensen, Vrenstedvej 407, Vrensted, 9480 Løkken
Tlf. 24 63 58 45 / annemarierosengaard@gmail.com

Annie Vibeke Præstegaard, Vråvej 431, Børglum, 9760 Vrå
Tlf. 20 33 09 91 / anniepraestegaard@gmail.com

Helge Ulrik, Løkkensvej 872, Vittrup, 9480 Løkken
Tlf. 20 87 06 23 / heu@danishagro.dk

Tom Freltoft, Løkkensvej 768. Rubjerg, 9480 Løkken
Tlf. 20 14 48 24 / tom@freltoft.dk

Mette Bjørndahl Mortensen, Lyngbyvej 99,  Lyngby, 9480 Løkken
Tlf. 60 52 16 92 / mette-ole@email.dk

Fælles e-mail 8407@sogn.dk